Przekaż 1% podatku

Apelinni czekają na pomoc – Być może Twoją

Wypadek zmieniający całe życie. Niepełnosprawność, która niepozwala samodzielnie funkcjonować… To świat wokół nas. Nie ten barwny i piękny, który chcemy oglądać. Świat czterech ścian pokoju niepełnosprawnego człowieka, niepromienieje radością, nie zna zapachu traw, powiewu wiosennego wiatru, zimowej zawieruchy, miłości i bliskości drugiego człowieka…
To świat wokół nas, a jednak jakiś inny.

Fundacja Osób Niepełnosprawnych Ruchowo „Godne Życie” chce pomóc tym, którym los zgotował gorszy scenariusz. Jak sama nazwa mówi, będziemy stwarzać godne warunki życia młodym ludziom, którzy na skutek urazu rdzenia kręgowego lub cierpiących na porażenie mózgowe, trwale utracili sprawność i wymagają, całodziennej opieki do konca życia. Taką opiekę ma zapewnić ośrodek stałego pobytu, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim, Fundacja działa wspólnie z władzami miasta i powiatu grodziskiego, które popierają inicjatywę budowy ośrodka.

Składamy serdeczne podziękowanie za wsparcie osób, które tego najbardziej potrzebują. Dziękujemy za okazane serce i pomoc finansową osobom niepełnosprawnym. Bez Państwa wsparcia życie osób niepełnosprawnych ruchowo byłoby jeszcze bardziej trudne. W imieniu osób niepełnosprawnych, którym Fundacja niesie pomoc składamy z serca płynące podziękowanie. Za tę bezinteresowną chęć niesienia pomocy, otwartość na problemy i potrzeby osób niepełnosprawnych ruchowo.

Dziękujemy – Rada i Zarząd Fundacji

Pomóż wpłacając darowiznę

 • Ing. Bank Slaski o/Grodzisk Mazowiecki

  60 1050 1924 1000 0022 8052 1911

 • Bank Spółdzielczy w Grodzisku Mazowieckim

  29 9678 0002 0001 2654 2025 0001

Adres fundacji

 • Fundacja Osób Niepełnosprawnych Ruchowo „Godne Życie”

  ul. Chrzanowska 2

  05-827 Grodzisk Mazowiecki